Aslan ve Yükselen Aslan Burçlarını 2019'da Neler Bekliyor?

Astrolog Zeynep Yalçın

20 Aralık 2017’de Oğlak burcuna geçen Satürn, 2020 yılına kadar yükselen Aslanlar’ın iş, sağlık ve hizmet alanında ilerlemeye devam edecek. Bu konularda sorumluluklar üstlenmeniz gerekebilir. İş hayatında daha programlı, daha sorumluluk sahibi davranarak başarılı olabilirsiniz. İş yerinde, personel sayısının azalması sonucu sizin iş yükünüzü arttıracak durumlar olabilir. Çalışanlarınız var ise, evde çalışan bakıcı vb. de olabilir, bu dönem onlarla ilgili sorunlar yaşamanız da muhtemel. İş hayatınızda aranıza mesafe koyacağınız kişiler olabilir.

Uranüs’ün 6 Mart’ta Boğa burcuna geçmesi ve kariyer alanınızda ilerlemesi, iş hayatınız ile ilgili önemli değişimler yaşayacağınızı gösteriyor. Yaklaşık 7 yıl boyunca sürecek bu transit(6 Mart 2019-7 Temmuz 2025 ve 8 Kasım 2025-26 Nisan 2026 tarihleri arasında) özellikle burcun ilk günlerinde doğan Aslan’lar ve yükselen derecesi ilk derecelerde olan yükselen Aslan’ların önemli değişimler yaşayabileceğini gösteriyor. Daha sonra doğan Aslan’lar ise bunu daha sonraki yıllarda deneyimleyecekler. Uranüs, 15 Mayıs-7 Kasım 2018 tarihleri arasında Boğa burcunda ilerlerken bu etkiyi zaten kısa süreli de olsa hissetmiştiniz.

Yükselen Aslan’ların, şans, fırsat ve bolluk gezegeni Jüpiter 2 Aralık’a kadar aşk, çocuklar, hobiler alanında ilerlerken bu alanlarda şanslı etkilerle olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşk ve çocuklarla ilgili şanslı ve olumlu gelişmeler olabilir. Aradığınız aşkı bulabilir ya da çocuk sahibi olabilirsiniz. 2 Aralık’tan sonra ise Jüpiter, sağlık ve iş alanınızda ilerlerken, bu alanlarda şanslı etkilerle olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda şanslı etkileri olmasının yanı sıra iş yükünüzü de arttırabilir. Sağlık konusunda da bu sene olumlu etkiler altındasınız ancak beslenmenize dikkat etmelisiniz, kilo almaya da meyilli olabilirsiniz.

6 Ocak’taki tutulma 6.evinizde oldu. İş hayatınızda, günlük rutin iş düzeninizde, evcil hayvanlarla ilgili yeni sorumluluklar alabilirsiniz. İş ve çalışma ortamınızda, koşullarınızda değişim ve gelişmeler olabilir. Bu dönem iş yükünüz artabilir. Sabırlı olmalı, çalışanlarınıza karşı anlayışlı olmalısınız. Sağlığınıza ve beslenme düzeninize dikkat etmelisiniz. 21 Ocak’ta Aslan burcunda gerçekleşecek Ay tutulması, kendinize ve ilişkilerinize daha fazla odaklanacağınızı gösteriyor. 2 Temmuz’a kadar olan dönem daha mücadeleli ve hareketli olacak. 2 Temmuz’da Yengeç burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması sonrası kontrolünüz dışında gelişecek olaylara karşı dikkatli olmalısınız. Riskli girişimlerde bulunmaktan kaçının.

17 Temmuz’da Oğlak burcunda gerçekleşecek Ay tutulması, iş hayatınız ve sağlığınız ile ilgili önemli kararlar almanıza neden olabilir. 26 Aralık’ta Oğlak burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması ise, kuzey ay düğümü yönünde gerçekleşiyor ve 6 Ocak’takinin aksine iş hayatı, çalışma ortamınız, sağlığınız ve evcil hayvanlarınızla ilgili daha destekleyici.

Astrolog Zeynep Yalçın

Zeynep Yalçın

ISAR CAP Danışman Astrolog

Danışmanlık Hizmetlerim

TOP