Frank Clifford İstanbul Eğitimi

İngiliz Astrolog, İngiltere ISAR Başkanı Frank Clifford6-7 Nisan tarihlerinde İstanbul’da eğitim verecek. Eğitimler Moda’daki DoubleTree Otel’de gerçekleştirilecek. 10:00-16:30 saatleri arasında verilecek olan, iki günlük eğitimi tamamlayanlar Frank Clifford’ın okulu The London School of Astrology’den katılım sertifikası alacak. Eğitimler dilimize de çevrilecek.

Eğitimin ilk günü öğleden önce Haritanızdaki Zorlayıcı Açılardan En İyi Şekilde Yararlanmak, öğleden sonra Astrokartografi Hakkında Bilmek İstediğiniz Her Şey!, ikinci gün ise gün boyunca Öngörü Becerileri Eğitimi verilecek ve Frank kayıt sırasına göre isteyen katılımcıların haritaları üzerinden çalışacak. Eğitimin içeriği ile ilgili detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Ülkemizdeki organizasyon ve kayıt işlemlerini Frank Clifford ve The London School of Astrology adına ben yürütüyorum. 14 Şubat’a kadar devam eden erken kayıt döneminde indirimli olarak kayıt olabilirsiniz! Sorularınız ve kayıt işlemleri için bana info@zeynepyalcin.com.tr adresinden yazabilirsiniz. Frank’in yazdığı onlarca kitaptan sipariş etmek istediklerinizi de yazabilirsiniz, kendisi kitaplarını eğitim sonunda imzalayacak.

Eğitim İçeriği:

Haritanızdaki Zorlayıcı Açılardan En İyi Şekilde Yararlanmak

Her Zorluğun Ortasında Bir Fırsat Yatar! Haritanın iki bölümü açı yaptığında, bir diyalog oluşur. Bu etkileşimin doğası -enerjinin akışı- ilgili belirli gezegenler ve açı tarafından ortaya çıkarılmıştır. Bazı kitapların size söylediklerinin aksine, daveti fark edip, mücadeleyi kabul edersek, zor denilen açılar, en büyük ödülleri getirir ve en büyük başarılarımızı tanımlar. Bu interaktif seminere katılarak, zorlu açıların doğasını keşfedebilir ve bunların hayatınızda, iş yaşantınızda ve ilişki kalıplarınızda en iyi nasıl kullanılacağını öğrenebilirsiniz.

In the Midst of Every Difficulty Lies Opportunity: Making the Most of the Hard Aspects in Your Horoscope

When two parts of the chart are in aspect to each another, a dialogue is formed. The nature of that interaction – the flow of energy – is revealed by the specific planets and aspect involved. In spite of what some books will tell you, the so-called ‘hard’ aspects bring the greatest rewards and describe our greatest successes – IF we recognise the invitation and accept the challenge. In this interactive seminar, join Frank to explore the nature of the ‘hard’ aspects (from the opposition to the square to the sesquiquadrate) and see how these can be best used in your life, work and relationship patterns.

Astrokartografi Hakkında Bilmek İstediğiniz Her Şey!

Danışanlarımız, ‘nasıl’, ‘neden’ ve ‘ne zaman’ için öngörüde bulunabileceğimizi bilirler, fakat çoğu ‘nerede’ sorusunu cevaplayacak araçlarımız olduğunu bilmez. Bu konuşmada, Frank astrokartografi ve konumsal astrolojinin (evimiz için astro feng shui de dahil) astrolojik çalışma ve danışmanlıklarımızda nasıl etkili bir şekilde kullanılacağını anlatacak.

Everything You Wanted to Know About Locational Astrology 

Our clients know that we as astrologers can offer insights into ‘how’, ‘why’ and ‘when’, but most don’t realise we have tools that reveal the ‘where’: where the best areas in the world are for particular endeavours. In this talk, Frank will show how to use astrocartography and locational astrology (including astro feng shui for our home) effectively in our astrological work and consultancy.

Öngörü Becerileri

Bu seminer, öngörü sürecini basitleştirmek ve yaklaşmakta olan astrolojik trendleri yorumlama konusunda güven kazanmanıza yardımcı olacak bir dizi araç sunacaktır.

Frank, bazı katılımcıların haritaları üzerinden, transitler ve Güneş Yayı kadar ilerletim (Solar Arc) tekniklerinin nasıl astrolojik ölçümlerin en güçlü ve en güvenilirleri olduğunu gösterecek. Yaşamınızdaki dönüm noktası niteliğindeki dönemleri nasıl belirleyeceğinizi öğrettikten sonra, bazı katılımcıların haritaları üzerinden basitliği ve doğruluğu ile herkesi hayrete düşürmesini umduğu bir dizi transit ve ilerletimi tespit ederek, bunları tanımlayıp, açıklayacak. Eğer öngörü becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, bu seminere katılmalısınız!

Frank, kayıt sırasına göre isteyen katılımcıların haritaları üzerinden çalışacak. Kayıt ve eğitim ile ilgili sorularınızı, doğum bilgilerinizi info@zeynepyalcin.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

Forecasting Skills

This seminar will offer a number of tools to simplify the process of forecasting and help you gain confidence interpreting upcoming astrological trends. Using some charts from the audience, Frank will demonstrate how best to use transits and will also show how Solar Arc directions are among the most powerful and reliable of astrological measurements. He’ll teach you how to pinpoint landmark periods in your life, then he’ll work with some horoscopes from the audience to spot, define and articulate a range of transits and directions that will (hopefully!) amaze everyone with their simplicity and accuracy. If you want to enhance your forecasting skills, this is the seminar to come to!

Zeynep Yalçın

ISAR CAP Danışman Astrolog

Astroloji Hakkında Yazılarım

TOP