Astrolog Zeynep Yalçın

Tutulmanın yükselen burcunuza göre etkileri

Astrolog Zeynep Yalçın

Yükselen Koç: Tutulma 10.evinizde oldu. İş, kariyer, toplumsal statü ve tanınma konularınız ön planda olacak. Mesleki konularda değişimler, sorumluluklarda artış yaşanabilir. 2 Temmuz’a kadar olan dönem özellikle kariyer konularında daha mücadeleli ve hareketli olacak.

Yükselen Boğa: Tutulma 9.evinizde oldu. Tutulma hayata bakış açınız, yabancılarla yapılacak işler, eğitim, medya, hukuk alanlarınızda gerçekleşiyor. Tutulmadan sonra bu konularla ilgili gelişmeler, değişimler yaşayabilirsiniz.

Yükselen İkizler: Tutulma 8.evinizde oldu. Tutulma ortaklaşa parasal alanınızda gerçekleşti. Eşinizin ya da ortağınızın hayatında önemli parasal gelişmeler devreye girebilir. Kazanç ve harcamalarındaki değişimler sizi de etkileyebilir. Miras, nafaka, kredi konuları da gündeme gelebilir.

Yükselen Yengeç: Tutulma 7.evinizde oldu. Bu tutulma ikili ilişkiler alanınızda gerçekleşti. İkili ilişkiler ve evlilikle ilgili konularda hızlı ve beklenmedik gelişmeler olabilir. Hayatınızdaki insanla yolunuza devam edebilir ya da ilişkinizde yaşadığınız zorluklar varsa ayrılma kararı alabilirsiniz.

Yükselen Aslan: Tutulma 6.evinizde oldu. İş hayatınızda ve günlük rutin iş düzeninizde yeni sorumluluklar alabilirsiniz. İş ve çalışma ortamınızda, koşullarınızda değişim ve gelişmeler olabilir. Bu dönem iş yükünüz artabilir. Sabırlı olmalı, çalışanlarınıza karşı anlayışlı olmalısınız. Sağlığınıza ve beslenme düzeninize dikkat etmelisiniz.

Yükselen Başak: Tutulma 5.evinizde oldu. Aşk hayatınız ve yaratıcılık gerektiren işleriniz ile ilgili hızlı ve beklenmedik gelişmeler olabilir. Aşk hayatınız, çocuklarınızla ilgili konularda, spekülatif, riskli işleriniz, sanatsal işlerinizle ilgili sorumluluklarınız artabilir, ciddi kararlar almamaya özen gösterin.

Yükselen Terazi: Tutulma 4.evinizde oldu. Ailevi konular ön planda olacak. Tutulma, ev ve ailevi konularda hızlı başlangıçlara neden olabilir. Ev değiştirme, dekorasyon, tamir konusunda hızlı kararlar alabilirsiniz. Ailevi konularda geçmişte kalan konular tekrar gündeme gelebilir.

Yükselen Akrep: Tutulma 3.evinizde oldu. Tutulma size bol hareket ve sosyallik getirecek. Hızlı bir iletişim trafiğiniz olacak. Zihinsel olarak yorucu bir dönem olabilir. Yeni haberler alabilir, yeni fikirler üretebilirsiniz. Eğitim hayatınız devam ediyorsa, bu dönem daha mücadele içinde geçebilir, sorumluluklarda artış olabilir. Yakın çevreniz, kardeşleriniz, komşularınız ile ilgili de önemli gelişmeler olabilir.

Yükselen Yay: Tutulma 2.evinizde oldu. Finansal konular, gelir ve harcamalar ön planda olacak. Tutulma sonrası maddi konularda hızlı gelişmeler ve başlangıçlar olabilir. Harcamalarınızın artacağı bu dönem, bütçenizi de yeniden değerlendirebilirsiniz.

Yükselen Oğlak: Tutulma burcunuzda gerçekleşti. Hayatınızı ilgilendiren konularda önemli bir tutulma olacak. Yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Hayatınızda değiştirmek istediğiniz ama ertelediğimiz konular bu tutulma ile karşınıza gelecek. Disiplinli ve planlı hareket ederek başarılı olabilirsiniz. Sağlığınıza da bu dönem daha fazla dikkat etmelisiniz.

Yükselen Kova: Tutulma 12.evinizde oldu. Kontrolünüz dışında gelişecek olaylara karşı dikkatli olmalısınız. Hesapta olmayan birtakım gelişmeler canınızı sıkabilir. Riskli girişimlerde bulunmaktan kaçının. Gizli düşmanlıklarla muhatap olabilirsiniz.

Yükselen Balık: Tutulma 11.evinizde oldu. Sosyal çevre alanınızda olan bu tutulma, içinde bulunduğunuz sosyal çevre ve gruplarla ilgili zorlayıcı koşullara, değişimlere işaret ediyor. Gelecek planları, hedefler yönünde de beklenmeyen bazı koşullar, plan değişiklikleri, yeniden yapılandırmalar olabilir.

Zeynep Yalçın

ISAR CAP Danışman Astrolog

Danışmanlık Hizmetlerim

TOP