Astrolog Zeynep Yalçın

Astrolog Zeynep Yalçın

Zeynep Yalçın İstanbul Erkek Lisesi, Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri ve London School of Economics MSc. Information Systems’da eğitim gördü.

Astrolojide ilk eğitimini Astro Art Astroloji Okulu’ndan aldı.

Klasik astroloji eğitimi ve Master Class’ı Göklerin Bilgeliği’nde tamamladı.

ISAR’ın (International Society for Astrological Research) danışmanlık becerileri, etik ilkeleri eğitimlerini ve sınavlarını tamamlayarak ISAR CAP ünvanı aldı. İngiltere’de Mayo School’da astroloji eğitimi ve sertifikası aldı. London School of Astrology’de Professional Forecasting (Profesyonel Öngörü) eğitimini tamamladı ve sertifika aldı. Halen London School of Astrology’de Palmistry/Hand Analysis (el analizi) eğitimine devam etmektedir.

2017 yılında Wyboston’da düzenlenen İngiliz Astroloji Birliği 49.yıl konferansında Stationary Planets(Durağan Gezegenler) ile ilgili konuşma yaptı, 2019 yılı Haziran ayında da İngiliz Astroloji Birliği 51.yıl konferansında Profections&Solar Returns (Profeksiyonlar ve Güneş Dönüşü) haritaları ile ilgili konuşma yapacak.

AA Journal’ın (İngiliz Astroloji Birliği dergisi) 60.yıl özel sayısında birliğin haritasını Helenistik Dönem teknikleri ile yorumladı. Yazıları İngiliz Astroloji Birliği dergisinde ve Astrodienst web sitesinde yayınlanmakta ve astroloji alanında uluslararası eğitim vermektedir. Sosyal medya hesabı Astrolojisu’dan astroloji paylaşımlarında bulunmaktadır. OPA, ISAR ve AA üyesidir.

astroloji, astrolog, astroloji okulu
TOP