İlişkiler gezegeni Venüs, dün Oğlak burcuna geçti.

İlişkiler gezegeni Venüs, Oğlak burcuna geçti.

İlişkiler gezegeni Venüs, 4 Şubat'ta Oğlak burcuna geçti ve 1 Mart’a kadar Oğlak burcunda ilerleyecek. Venüs, Satürn yönetimindeki Oğlak burcunda ilerlerken ilişkilerde daha kararlı ve ciddi olabiliriz.

Venüs Oğlak’ta iken ilişki kurma tarzımız gerçekçi ve sorumluluk sahibidir. İstekleri bastırma, sevgiyi ifade edememe, sevgisizlik ve yetersizlik duygusuyla soğuk ve katı ilişkiler kurabiliriz.

Venüs Oğlak burcunda ilerlerken Satürn ile de kavuşum yapacak. Bu dönemde ilişkilerimiz, sevdiğimiz şeyler, maddi değerlerimiz konusunda daha sorumlu ve gerçekçi davranabiliriz. Yalnızlık, karamsarlık gibi duyguları daha fazla hissedebiliriz. Venüs, Satürn ile kavuşurken, sevginin zaman ve çaba gerektirdiğini anlayabiliriz.

Venüs'ün, Oğlak burcuna geçişinin 1 Mart’a kadar sürecek olan etkilerini özellikle yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim!

Koç burcu: Kariyerinizde iş birliklerinden faydalanabilir, iyi ilişkiler kurabilirsiniz. Yöneticilerinizle bağlarınız güçlenebilir. İstediğiniz zam, terfi, prim gibi konuları konuşmak için bu dönemi kullanabilirsiniz

Boğa burcu: Yurtdışı bağlantılı iş, seyahat, eğitim, medya ve hukuk konularında şansınız artacak. Uzak yerlere seyahatlerden keyif alabilirsiniz. Yeni kültürler tanımak, yeni bilgiler öğrenmek ve kendinizi geliştirmek isteyeceksiniz.

İkizler burcu: Kredi, vergi, miras, ortaklı kazanç, eşinizin kazancı konularında güzel gelişmeler yaşayacaksınız.

Yengeç burcu: İlişkinizde, evliliğinizde problemleri, sıkıntıları çözümleyebileceğiniz, olumlu gelişmeler yaşayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Sevdiğiniz insanla daha fazla vakit geçirecek, sevginizi ifade edeceksiniz.

Aslan burcu: İş hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilir, beraber çalıştığınız insanlarla, çalışanlarınızla uyumlu ilişkiler içinde olabilirsiniz. Bu dönem iştahınız da artabilir. Evcil hayvan sahiplenebilirsiniz.

Başak burcu: Sevmek ve sevilmek isteyeceksiniz. Hayatınızda yeni bir ilişki başlayabilir. Eğlenceli konulara odaklanabilirsiniz. Çocuğunuzla bağlarınız kuvvetlenebilir.

Terazi burcu: Ev, aile, ailevi ilişkilerle ilgili konularda olumlu etkiler var. Evde dekorasyon değişiklikleri yapabilirsiniz. Ailevi sorunlarınız varsa, bu dönem onları da çözümleyebilirsiniz.

Akrep burcu: Yakın çevre, akraba, kardeşler ve komşularınızla ilişkileriniz açısından olumlu bir dönem olacak. Yakın yerlere gezilere katılabilir, keyifli bilgi alışverişleri yapabilirsiniz.

Yay burcu: Para ile ilgili güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Bir yandan para kazanırken, bir yandan da harcamalarınız artabilir.

Oğlak burcu: İlişkinizin önem kazanacağı, kendinizi seveceğiniz, güzelliğinize önem vereceğiniz bir dönem. Sosyal ortamlarda daha fazla bulunabilirsiniz. Venüs'ün burcunuzdan geçişi parasal konularda da hayatınıza olumlu yansıyacaktır.

Kova burcu: İkili ilişkilerinizde ve sosyal ilişkilerinizde daha izole kalmak isteyebilirsiniz. Aşk ilişkinizde sorunlar ortaya çıkabilir. Parasal konular da bu dönem rahat ilerlemeyecek.

Balık burcu: Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla bağlarınız güçlenebilir, birlikte daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Yeni arkadaşlarla tanışabilirsiniz. Arkadaşlarınızla problemleriniz varsa, bu dönem çözüme kavuşabilir. Geleceğe yönelik daha umutlu hissedeceksiniz.

Zeynep Yalçın

ISAR CAP Danışman Astrolog

Danışmanlık Hizmetlerim

TOP