Jüpiter Yay Burcunda

Jüpiter Yay Burcunda

Astrolog Zeynep Yalçın

Bolluk💎, bereket ve şans🍀 gezegeni Jüpiter, 8 kasım 2018’de Yay burcuna♐️ geçti ve 3 Aralık 2019’a kadar da Yay burcunda ilerleyecek. Yay burcu Jüpiter’in yönettiği ve en rahat ettiği burçtur.

Önümüzdeki yaklaşık bir yıllık dönemde, Jüpiter ile temsil edilen uluslararası işler🌍, yabancılar, seyahatler✈️, yüksek öğrenim👩🏻‍🏫, hukuk⚖️ alanlarında büyüme ve gelişme fırsatları yakalayacağız.

Bu dönemde dikkat edilmesi gereken, özellikle Ocak, Haziran ve Eylül aylarında gerçekleşecek Jüpiter-Neptün karesi. Bu dönem, gerçeklerden kaçmak için daha fazla yemek yiyebilir, kötü alışkanlıklar edinebilirsiniz.

Büyüme kararlarında gerçeklikten uzaklaşmamaya ve riskli yatırımlara karşı dikkatli olmaya çalışın

Jüpiter, Yay burcunda♐️ bizi nasıl etkileyecek? 🍀💸💓✈️🏡💑👰✅

Yükselen Koç ♈️: Jüpiter, seyahat, ticari konular, eğitim-akademik çalışmalar, hukuk, medya, uluslararası konularda bir yıl boyunca önemli şanslar ve fırsatlar getirecek size. Size yol gösterici, öğretici kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Yükselen Boğa : Ortaklaşa para konularında, eşin geliri, miras, nafaka, vergi, kredi konularında önemli şans ve fırsatlar var. Alacaklarınızı kolay tahsil edebileceksiniz.

Yükselen İkizler ♊️: Evlilik, ikili ilişkiler, ortaklıklar açısından daha şanslı bir dönemdesiniz. Bu dönem ilişkilerinizde ilerleme sağlayabilirsiniz. Yabancılarla ortaklıklar söz konusu olabilir.

Yükselen Yengeç ♋️: İş kapasiteniz artabilir, işiniz ile ilgili önemli gelişmeler olabilir, bu alanda çeşitli fırsatlar var. Daha fazla çalışacaksınız ama ufkunuzu genişletecek imkanlar da var. Bu dönem beslenmenize dikkat edin.

Yükselen Aslan ♌️: Hayattan keyif alacağınız, daha yaratıcı olacağınız, kendinizi gösterebileceğiniz bir dönem olacak.Çocuğunuz olabilir ya da çocuğunuzla ilgili güzel gelişmeler olabilir. Aşk, zevkler ve keyifler için olumlu gelişmeler var.

Yükselen Başak ♍️:  Ev sahibi olma hayaliniz gerçekleşebilir. Aileden, gayrimenkullerden gelen kazanç artacak. Evinize daha fazla odaklanabileceğiniz ve keyif alabileceğiniz bir dönemdesiniz. Aile ilişkileriniz daha keyifli, uyumlu olacak. Aileniz evlenme, doğum ile büyüyebilir.

Yükselen Terazi ♎️: Kendinizi iyi ifade edebileceğiniz fırsatlar olacak. Eğitim, yolculuklar ve ziyaretler yoğunluk kazanacak. Jüpiter zihinsel alanınızı genişletirken, yabancılarla daha fazla görüşebilirsiniz.

Yükselen Akrep ♏️: Yeteneklerinizi geliştirme yönünde fırsatlar olacak. İş ve parasal alanda olumlu gelişmeler yaşayacaksınız, bir yıl boyunca çeşitli konularda parasal fırsatlar karşınıza gelecek. Ortaklıklar, anlaşmalar ve evlilik yoluyla gelen destekler olacak. Yabancılarla yapacağınız işbirlikleri son derece kazançlı olabilir.

Yükselen Yay ♐️: Jüpiter, yükselen burcunuzdan geçerken hayata daha pozitif bakacaksınız. Kendinize güveniniz artacak. Girişimlerinizde daha başarılı olacaksınız. Özellikle ikili ilişkilerde, ortaklaşa konularda, hukuk-adalet alanında konularda ve sanatsal konularda oldukça şanslı bir dönem olacak ancak Jüpiter her şeyi bol bol verirken size fazla kilo da verebilir.

Yükselen Oğlak ♑️: Jüpiter, kadersel alanınızda ilerleyecek. Ruhsal açıdan geliştirici bir dönem olacak. Önemli testler ve dersler de var. Ancak Jüpiter sizi olumsuz olaylardan koruyacak. Maneviyatınız artacak, okült ve maneviyat gerektiren konularla daha fazla ilgileneceksiniz. Bu dönemi bir hazırlık dönemi gibi görmeli, planlarınızı yapmalısınız.

Yükselen Kova ♒️: Daha iyimser ve üretken bir döneme giriyorsunuz. Jüpiter, sosyal çevre alanınızda size şanslar ve fırsatlar sunacak. Yeni bir ev ya da çevre nedeniyle farklı insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Yıl içinde sizi çok mutlu edecek, hayatınıza anlam katacak gelişmeler olabilir.

Yükselen Balık ♓️: Jüpiter, bir yıl boyunca kariyer ve tanınma alanında güzel şansları ve fırsatları karşınıza getirecek. Statünüzü yükseltecek bir evlilik yapabilirsiniz. Üstlerinizle bağlarınız güçlenecek. Önemli iş anlaşmaları yapabilirsiniz.

Zeynep Yalçın

ISAR CAP Danışman Astrolog

Danışmanlık Hizmetlerim

TOP