Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçlarını 2019'da Neler Bekliyor

Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçlarını 2019'da Neler Bekliyor?

Satürn burcunuzda ilerlerken, yükselen Oğlak'lar ve Oğlak burçları daha kararlı hareket edecek, kendileri için bu defa sorumluluk üstlenecek. Kısıtlamalar, engellemeler yaşasanız da, üstlendiğiniz sorumlulukların karşılığını alacaksınız. Yükselen Oğlaklar, içinde bulundukları grupların yardımı ile güçlenecek. Arkadaş çevrenizi genişletebilir, politik ve sosyal gruplara katılabilirsiniz. Arkadaş ve sosyal çevreniz, istediğiniz destek ve yardımı sağlayacak

Jüpiter, 2 Aralık’a kadar yükselen Oğlakların 12.evinde ilerliyor. Kendinizi yeterince şanslı görmeyebilirsiniz, sizin kontrolünüz dışında gelişen, sabırlı olmanız gereken durumlar olabilir. Ancak 2 Aralık’ta şans, bolluk, genişleme gezegeni Jüpiter'in Oğlak burcuna geçmesi ile birlikte bütün olumsuzluklar geride kalırken, oldukça şanslı bir yıllık bir dönem başlayacak hayatınızda. Bu dönemde dikkat etmeniz gereken tek şey kilonuz. Jüpiter, size her şeyi bol bol verirken kilolar da verebilir.

Plüton 2008 yılından bu yana burcunuzda ilerliyor ve otorite figürleri ile ilişkilerinizi, kişiliğinizi çeşitli mücadelelerle dayanıklılık testinden geçiriyor. 12-16 Ocak arasında doğmuş bir Oğlak iseniz, Güneş'iniz 22-26 derece Oğlak burcunda yer alıyordur ve bu yıl Plüton'un Güneş'iniz ile kavuşumunu daha yoğun hissedebilirsiniz. Daha hırslı olabilir, güçlü mücadeleler içine girebilirsiniz, bu süreç sona erdiğinde ise daha dayanıklı ve güçlü hissedeceksiniz. Yükseleni 22-26 derece Oğlak burcunda olanlar ise baskı yaratan durumlar ile karşılaşabilir, daha depresif hissedebilir.

Bu sene tutulmalar Yengeç-Oğlak aksında gerçekleşirken, kişisel olarak ve ilişkilerinizde daha hassas bir döneme işaret ediyor.6 Ocak’taki tutulma burcunuzda gerçekleşti. Hayatınızı ilgilendiren konularda önemli bir tutulma olacak. Yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Hayatınızda değiştirmek istediğiniz ama ertelediğimiz konular bu tutulma ile karşınıza gelecek. Disiplinli ve planlı hareket ederek başarılı olabilirsiniz. Sağlığınıza da bu dönem daha fazla dikkat etmelisiniz.

21 Ocak’ta Aslan burcunda gerçekleşen Ay tutulması, ortaklı para alanınızda gerçekleşti. Ortaklı kazançlarda, eşinizin gelirinde beklenmedik ve ani gelişmeler olabilir. Gözden kaçırdığınız ödeme, vergi, sigorta gibi konulara dikkate din. 2 Temmuz’a kadar olan dönem daha mücadeleli ve hareketli olacak.

2 Temmuz’da Yengeç burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması, özel hayatınız, ikili ilişkilerinize daha fazla odaklanmanızı sağlayabilir. İlişki, evlilik ya da ortaklığınızla ilgili önemli kararlar alabilir, hayatınızda önemli değişimler yaşayabilirsiniz.

17 Temmuz’da Oğlak burcunda gerçekleşecek Ay tutulması, hayatınızda önemli kararlar almanıza neden olabilir. Sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz gereken bir dönem.

26 Aralık’ta Oğlak burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması ise, kuzey ay düğümü yönünde gerçekleşiyor ve 6 Ocak’takinin aksine, hayatınıza değişim getirse de daha destekleyici olacak. 23-29 Aralık tarihleri arasında doğmuşsanız, bu etkiyi daha fazla hissedeceksiniz.

Zeynep Yalçın

ISAR CAP Danışman Astrolog

Danışmanlık Hizmetlerim

TOP