Doğum Haritası Analizi & Öngörü

Doğum Haritası Analizi & Öngörü

Doğum haritanız, parmak iziniz gibi sadece size özeldir. Bireysel danışmanlık doğum haritası analizi ve bir yıllık öngörüden oluşur.

Bireysel danışmanlık alarak, kişisel potansiyellerinizi, kariyer ve işiniz ile ilgili konuları, ortaklık, ilişkiler ve evlilik, çocuklar, sağlık ve maddi konularda genel potansiyellerinizi öğrenebilirsiniz.

Öngörü bölümünde ise önümüzdeki bir yıl boyunca nasıl etkiler aldığınız incelenir. Bu çalışma doğum haritanız üzerinden, ilerletim teknikleri, transitler, tutulmalar, Firdarya periyotları, profeksiyonlar ve güneş dönüşü haritalarının birlikte incelenmesi ile yapılmaktadır.

Doğum haritanızın çıkartılabilmesi için doğum tarihiniz (gün-ay-yıl), doğum saatiniz ve doğduğunuz şehir bilgileri gerekmektedir. Doğum saatinizi tam olarak bilmiyorsanız, üç saat aralık içinde bilen kişilerin, rektifikasyon çalışması ile doğum saati tam olarak bulunabilmektedir. Rektifikasyon çalışması, hayatınızdaki önemli olayların tarihleri üzerinden yapılır. Bu çalışmada, öngörüde kullandığımız teknikler bu defa geçmişe dönük kullanılmaktadır.

Önemli olaylardan kastedilen, evlilik, boşanma ya da uzun bir birlikteliğin başlama ve bitiş tarihleri, ailede bir yakının vefat tarihi, iş hayatına başlama, terfi, ayrılma, emeklilik gibi tarihler, çocuğunuz varsa doğum tarihi, önemli bir ameliyat, kaza vb., yurtdışına yerleşme vb. hayatınızda iz bırakan, önemli olayların tarihleridir. Danışmanlık randevusu aldıktan sonra, bu bilgileri bize göndererek rektifikasyon çalışması ile doğum saatinizin net olarak belirlenmesi sağlanabilir.

Danışmanlık, 1,5 saat sürmekte ve İstanbul Ataşehir’de ofisimin bulunduğu plazanın toplantı salonunda verilmektedir. Ayrıca online olarak Skype üzerinden de danışmanlık alabilirsiniz.

Astroloji Eğitimi

TOP