İş Astrolojisi-Kurumsal Danışmanlık

Astrolog Zeynep Yalçın

Yeni şirket kurulumunda, iş yeri açılışında, ürün lanmanında doğru zamanda başlayarak, şanslı ve destekleyici bir başlangıç yapabilirsiniz. Ayrıca, ortaklık ya da şirket satışı için en doğru zaman belirlenebilir. Firmanızın ve yöneticisinin haritaları üzerinden, firmanızın potansiyellerini, gelişim sürecini, yatırım alanlarını, risk ve fırsatları öğrenebilirsiniz.

Ortak olacağınız kişilerle, hangi konularda anlaşacağınız, nerelerde zorlanacağınız, ilişkinizin güçlü ve zayıf yönleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda geleceğe dönük öngörü yöntemleri ile ilişkinizin geleceğine ışık tutabilir, zorlanacağınız dönemleri önceden öğrenebilirsiniz.

Yabancı ülkelerle yapılan ticari faaliyetlerde, hangi bölgelerde fırsatların olduğunu, hangi bölgelerde olası zorluklar, sınırlamalar ve krizler olabileceğini Astrokartografi tekniği ile öğrenebilirsiniz.

Yeni işe alımlarda, işe alınacak kişilerin sektörünüze ve firmanıza uygun olup olmadığı, güçlü ve zayıf yönlerini öğrenebilirsiniz. (Etik kurallar gereği, kişilerin onayı gerekmektedir). İnovatif konularda kimleri işe almalısınız ya da işe aldığınız kişiler diğer ekip çalışanları ile uyumlu mu? Ast-üst olarak verimli çalışabilirler mi? Kurumsal astroloji danışmanlığı alarak bu soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

Şirketinize, ilham verici eğitim ve seminerler için de bilgi alabilirsiniz.

Astroloji Eğitimi

TOP