Astrolog Zeynep Yalçın

Uranüs 6 Mart 2019'da Boğa Burcuna Geçiyor...

Astrolog Zeynep Yalçın

Özgürleşmeyi, uyanışları, büyük değişimleri, yenilikleri ve sürprizleri anlatan Uranüs 6 Mart 2019’da Boğa burcuna♉️ geçecek. Uranüs’ün burç değiştirmesi, aylık, yıllık bir etki değil; etkileri tam 7 yıl sürecek❗️Uranüs’ün zodyakta bir turu 84 yıl sürüyor ve daha önce 1934-1942 yılları arasında Boğa burcunda ilerlemişti. Bu defa ise yaklaşık 7 yıl boyunca (15 Mayıs-7 Kasım 2018, 6 Mart 2019-7 Temmuz 2025 ve 8 Kasım 2025-26 Nisan 2026 tarihleri arasında) Boğa burcunda ilerleyecek.

Uranüs’ün Boğa burcuna geçişinden en çok yükselen Boğa’lar, Boğa burçları ve Boğa burcunda gezegeni olanlar etkilenecek. Ancak Uranüs Boğa burcunda ilerlerken Akrep burcuna karşıt açı yapacağından, sabit burçlar olan Aslan ve Kova’ya da kare açı yapacağından, onlar için de büyük değişimler getiriyor. Burçlara etkilerini sayfayı kaydırarak okuyabilirsiniz🌟

Para kazanma şekillerinin değişeceği, kripto paraların hayatımızda daha fazla yer edineceği, online ödeme sistemlerinin daha fazla yaygınlaşarak, kağıt paraların ise hayatımızdan çıkmaya başlayacağı💸, sahip olmanın önemini yitirerek kiralamanın ön planda olacağı, bankacılık sisteminin büyük değişimler geçireceği, yeme içme konusunda ve tarımda yeni trendlerin, reformların hayatımızda yer bulacağı bir dönem başlıyor⚡️

Burcunuza etkilerini öğrenmek için —>

Yükselen Koç♈️: Uranüs’ün 2.evinizde ilerleyeceği bu dönemde, para kazanma şekliniz değişebilir. Kazançlarınızda istikrarsızlık, ani kazanç ve kayıplar yaşayabilirsiniz. Farklı, teknolojik konulardan kazanç sağlayabilirsiniz.

Yükselen Boğa♉️: Uranüs’ün burcunuzda ilerleyeceği bu dönem, geçmişten getirdiğiniz kalıplardan özgürleşmenizi sağlayabilir. Hayata bakışınız, dış görünüşünüze ve sağlığınıza yaklaşımınız değişebilir. Örneğin sizi yıpratan bir ilişkiden özgürleşmek isteyebilir ya da saçınızda, görüntümünüzde daha önce yapmayacağınız değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.

Yükselen İkizler♊️: Uranüs’ün 12.evinize geçmesi ile birlikte, hayatınızda sakladığınız sırlar açığa çıkabilir, sizden gizlenen konuları ya da henüz habersiz olduğunuz gizli düşmanları tanıyabilirsiniz. Bu dönemi bilinçaltında eski problemlerden kurtulup, temizlik yapma zamanı olarak düşünün. 7 yıl sonra, Uranüs yükselen burcunuza geçtiğinde hayatınızdaki büyük değişimlere hazır olacaksınız.

Yükselen Yengeç♋️: Uranüs’ün 11.evinize geçmesi ile birlikte, umutlarınız ve hayattan beklentileriniz yönünde önemli bir değişim olabilir. Daha önce hayal etmediğiniz hedefleri başarmanın mümkün olduğunu düşünebilirsiniz. Hayatınıza yeni ve farklı arkadaşlar girerek alışık olduğunuz eski düzeninizi değiştirebilir. Aynı zamanda size baskı uyguladığını hissettiğiniz arkadaş ve gruplardan kurtulabilirsiniz.

Yükselen Aslan♌️: Uranüs’ün 10.evinize geçerek kariyer alanınızda ilerlemesi, iş hayatınız ile ilgili önemli değişimler yaşayacağınızı gösteriyor. Bu değişimi 2018 yaşayacak olanlar özellikle burcun ilk günlerinde doğan Aslan’lar ve yükselen derecesi ilk derecelerde olanlar.

Yükselen Başak♍️: Uranüs’ün 9.evinize geçerek, yabancılar, uzak yerler, yüksek öğrenim alanında ilerlemesi, bu konularla ile ilgili önemli değişimler yaşayacağınızı gösteriyor. Bu sene yükselen derecesi ilk derecelerde olan yükselen Başak'lar ve burcun ilk günlerinde doğan Başak burçları hızlı uyanışlar yaşayabilirler.

Yükselen Terazi♎️: Uranüs uzun zamandır ilişkiler ve ortaklıklar evindeydi, geçtiğimiz yıllarda ani biten ilişkiler, ortaklıklar, boşanmalar yaşamış olabilirsiniz. Uranüs’ün bu defa 8.ev yani ortaklı kazanç, miras, kredi, sigorta, eşinizin kazancı alanınıza geçmesi ile birlikte bu konularda ani gelişmeler, riskli durumlar olabilir. Bu dönemde eşiniz ya da ortağınız, ani kazanç ve kayıplar yaşayabilir. Her zaman yaptıkları iş dışında farklı işlerden para kazanabilirler.

Yükselen Akrep♏️: Uranüs’ün 15 Mayıs’ta ilişkiler ve ortaklıklar alanınıza geçmesi ile birlikte bu konularda ani gelişmeler, riskli durumlar olabilir. İlişkiler ve ortaklıklarda ani başlangıç ve bitişler yaşayabilirsiniz. Yükselen dereceniz ilk derecelerde ise bunu bu yıl, ileri derecelerde ise önümüzdeki yıllarda deneyimleyeceksiniz. Akrep burcunun ilk günlerinde doğanların da hayatlarında beklenmedik gelişmeler, daha fazla özgürleşme isteği olabilir.

Yükselen Yay♐️: Uranüs’ün 6.evinize geçmesi ile birlikte iş ve çalışma hayatında, sağlık alanında yaklaşık 7 yıl boyunca devam edecek yeni bir dönem başlayacak. Bu konularda ani gelişmeler olabilir. İş değişikliği yapabilir ya da orijinal, teknolojik işlere yönelebilirsiniz. Çalışanlarınız varsa onlarla ilişkilerinizi de iyi yönetmelisiniz, farklı fikir ve yaklaşımlar getirebilirler ancak bu dönem sizden emir almak da istemeyebilirler, daha başlarına buyruk hareket edebilirler. Beslenme alışkanlıklarınızı değiştirerek sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir.

Yükselen Oğlak♑️: Uranüs’ün 5.evinize geçmesi ile birlikte geçmesi ile birlikte, aşk ve çocuklarla ilgili konularda önemli bir değişimler yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda beklenmedik gelişmeler, daha fazla özgürleşme isteği olabilir. Çocuklarınız da daha asi davranabilir. Bu dönem orijinal hobiler edinebilirsiniz. 21-23 Ocak doğumlu Oğlak burçları ise 15 Mayıs'tan sonra beklenmedik gelişmeler yaşayabilir ve özgürleşme isteği içinde olabilir. Otorite figürlerine başkaldırma da yaşanabilir.

Yükselen Kova♒️: Uranüs’ün 4.evinize geçmesi ile birlikte, ev ve aile hayatında önemli ve beklenmeyen değişimler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde ani taşınmalar da yaşayabilirsiniz. Uranüs, ani gelişmeleri, uyanışları ve özgürleşme isteğini anlatır. 20-25 Ocak doğumlu Kova burçları da, 15 Mayıs'tan sonra Uranüs, Güneş’lerine kare yaparken beklenmedik gelişmeler yaşayabilir ve özgürleşme isteği içinde olabilir. Otorite figürlerine, baba ya da bayan iseniz eşinize başkaldırma da yaşanabilir.

Yükselen Balık♓️: Uranüs 3.evinize ilerleyerek, burcunuz ile uyumlu altmış derecelik açı yapacak. Uranüs’ün etkisini zihinsel alanda, eğitim, yakın çevre ve kardeşleriniz ile ilişkilerde daha fazla hissedebilirsiniz. Bu dönem orijinal fikirler, teknolojik ve astroloji ile ilgili konularda daha çok öğrenme isteği içinde olabilirsiniz. Uranüs’ün canlandırıcı ve yenileyici etkisini bu sene 19-21 Şubat doğumlu Balık’lar hissederken, daha ileriki tarihlerde doğanlar önümüzdeki yıllarda deneyimleyecek.

Astrolog Zeynep Yalçın

Zeynep Yalçın

ISAR CAP Danışman Astrolog

Danışmanlık Hizmetlerim

TOP