Zeynep Yalçın

Venüs Yay Burcunda

Astrolog Zeynep Yalçın

Aşk, ilişkiler, finansal konular, sanat, dekorasyon ve estetiği temsil eden Venüs gezegeni Yay Burcuna geçti ve 4 Şubat’a kadar Yay burcunda ilerleyecek. Venüs Yay Burcunda iken ilişkilerde daha iyimserizdir.

Yay burcu, ateş elementinden bir burç olduğu için ilişkilere yaklaşım şeklimiz daha dürtüsel, hevesli ve coşkulu ve özgürlükçüdür. Sevgiyi deneyimlerken, daha hoşgörülü olabilir ve farklılıkları kabul edebiliriz. Daha sosyal olacağımız bu dönemde, aşk kişisel özgürlüğümüzü tehdit ederse çabuk kopabiliriz. Farklı kültürleri keşfetmek, seyahat etmek bize keyif verecektir. Finansal olarak ise olumlu bir dönem olsa da, maddi kazanımlarımızı korumakta zorlanabiliriz.

Venüs'ün, Yay burcuna♐️ geçişinin 4 Şubat’a kadar sürecek olan etkilerini özellikle yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

Koç burcu: Yurtdışı bağlantılı iş, seyahat, eğitim, medya ve hukuk konularında şansınız artacak. Uzak yerlere seyahatlerden keyif alabilirsiniz. Yeni kültürler tanımak, yeni bilgiler öğrenmek ve kendinizi geliştirmek isteyeceksiniz.

Boğa burcu: Kredi, vergi, miras, ortaklı kazanç, eşinizin kazancı konularında güzel gelişmeler yaşayacaksınız.

İkizler burcu: İlişkinizde, evliliğinizde problemleri, sıkıntıları çözümleyebileceğiniz, olumlu gelişmeler yaşayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Sevdiğiniz insanla daha fazla vakit geçirecek, sevginizi ifade edeceksiniz.

Yengeç burcu: İş hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilir, beraber çalıştığınız insanlarla, çalışanlarınızla uyumlu ilişkiler içinde olabilirsiniz. Bu dönem iştahınız da artabilir. Evcil hayvan sahiplenebilirsiniz.

Aslan burcu: Sevmek ve sevilmek isteyeceksiniz. Hayatınızda yeni bir ilişki başlayabilir. Eğlenceli konulara odaklanabilirsiniz. Çocuğunuzla bağlarınız kuvvetlenebilir.

Başak burcu: Ev, aile, ailevi ilişkilerle ilgili konularda olumlu etkiler var. Evde dekorasyon değişiklikleri yapabilirsiniz. Ailevi sorunlarınız varsa, bu dönem onları da çözümleyebilirsiniz.

Terazi burcu: Yakın çevre, akraba, kardeşler ve komşularınızla ilişkileriniz açısından olumlu bir dönem olacak. Yakın yerlere gezilere katılabilir, keyifli bilgi alışverişleri yapabilirsiniz.

Akrep burcu: Para ile ilgili güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Bir yandan para kazanırken, bir yandan da harcamalarınız artabilir.

Yay burcu: İlişkinizin önem kazanacağı, kendinizi seveceğiniz, güzelliğinize önem vereceğiniz bir dönem. Sosyal ortamlarda daha fazla bulunabilirsiniz. Venüs'ün burcunuzdan geçişi parasal konularda da hayatınıza olumlu yansıyacaktır.

Oğlak burcu: İkili ilişkilerinizde ve sosyal ilişkilerinizde daha izole kalmak isteyebilirsiniz. Aşk ilişkinizde sorunlar ortaya çıkabilir. Parasal konular da bu dönem rahat ilerlemeyecek.

Kova burcu: Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla bağlarınız güçlenebilir, birlikte daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Yeni arkadaşlarla tanışabilirsiniz. Arkadaşlarınızla problemleriniz varsa, bu dönem çözüme kavuşabilir. Geleceğe yönelik daha umutlu hissedeceksiniz.

Balık burcu: Kariyerinizde iş birliklerinden faydalanabilir, iyi ilişkiler kurabilirsiniz. Yöneticilerinizle bağlarınız güçlenebilir. İstediğiniz zam, terfi, prim gibi konuları konuşmak için bu dönemi kullanabilirsiniz.

Zeynep Yalçın

ISAR CAP Danışman Astrolog

Danışmanlık Hizmetlerim

TOP